Beton dekoracyjny

Jest 2 produktów.

Jeżeli lubisz surowe i industrialne wnętrza beton architektoniczny idealnie odnajdzie się w tego rodzaju pomieszczeniach. Jest to gotowa masa na bazie naturalnych składników mineralnych. Nie jest to po prostu szara farba jak w przypadku produktów konkurencji. Oprócz koloru nadaje on ścianie również odpowiednią fakturę. W najprostszej wersji ma jednolity kolor i jest matowy, jednak dzięki możliwości zastosowania różnego rodzaju przecierek możemy uzyskać tynk o metalicznym lub perłowym wykończeniu. Dzięki temu że tynk na ścianie posiada delikatną strukturę daje on złudzenia kilku odcieni szarości. 

Tynk możemy również położyć na wiele sposobów uzyskując różnorodne kształty i faktury. Możemy stworzyć prawie idealnie równą powierzchnię z delikatnymi przejściami w odcieniach szarości. Możemy stworzyć szorstką powierzchnię pełną ubytków, czy delikatniejszy efekt drobnych wżerów. Na jeszcze mokry tynk możemy przyłożyć np. starą drewnianą belkę i odbić jej wzór na ścianie. Po nałożeniu możemy wydrapać w tynku linie tworząc efekt dużych lub małych betonowych płyt. Możliwości dekoracyjne zależą tylko od kreatywności i pomysłowości wykonawcy oraz inwestora. 

Tynk po impregnacji lub udekorowaniu farbą dekoracyjną ma bardzo dużą odporność na ścieranie i zmywanie. Jest odporny na uderzenia. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

Beton dekoracyjny

Informacje

Obsługa klienta

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.