×
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0
Koszyk
Settings
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

LPC-34 Listwa przypodłogowa Elegance Creativa

Kocham0

244 x 2,6 x 12 cm

Symbol:
LPC34
Opis
ROZMIAR
244 x 2,6 x 12 cm
materiał
Polistyren ekstrudowalny
WŁAŚCIWOŚCI
Produkt w 100% odporny na wilgoć.
Możliwość malowania na dowolny kolor.
Proste cięcie oraz łatwy montaż.
Niewidoczne łączenia.
* Listwy zagruntowane-pomalowane na biało. Możliwość wybrania innego dowolnego koloru z Palety RAL, usługa wyceniana indywidualnie, w razie pytań prosimy o kontakt .

Listwy przypodłogowe Elegance z polistyrenu ekstrudowalnego to nowy produkt, który szybko zdobywa uznanie wśród nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oprócz eleganckiego wyglądu listwy charakteryzuje wiele zalet. Do atutów przemawiających za listwami z serii Elegance możemy zaliczyć możliwość malowania ich na dowolny kolor lub po prostu malowania na ten sam kolor co ścianę. Wówczas listwa tworzy ze ścianą swojego rodzaju monolit, co wygląda bardzo efektownie. Kolejnymi zaletami są odporność listwy na wilgoć, możliwość zamaskowania kabli, zakończeń tapet, trwałość. Dodatkowo listwy Elegance są prost w docinaniu i montażu, a po zamontowaniu tworzą niewidoczne połączenia. Listwy montowane są za pomocą szybkoschnącego kleju do sztukaterii – Creativa C300.

6 zalet cokołów z polistyrenu

1. Zabezpieczają

Zabezpieczają

Gęsty polistyren to twarda sztuka! Wysokiej klasy materiał który nie boi się uderzeń. Cokoły polimerowe nie tylko ładnie wyglądają ale także chronią twoją ścianę przed uszkodzeniem przy odkurzaniu, mopowaniu, nie straszne im też uderzenia od ulubionych zabawek Twoich dzieci!

2. Są odporne na wodę. W 100%.

Cokoły polimerowe możesz zastosować wszędzie. Nawet w łazience! Materiał nie wchłania wody a więc nie trzeba specjalnie uważać przy zmywaniu podłogi. Dla optymalnych rezultatów w pomieszczeniach mokrych użyj wodoodpornego kleju montażowego np. DecoFix Hydro Orac Decor, oraz wodoodpornej farby np Teknos Aqua Futura lub Benjamin Moore Advance, dzięki temu zapewnisz swoim listwą doskonały wygląd na długie lata.

3. Ukrywają

kable, rury, przewody, nieestetyczne wykończenie ściany z podłogą, dylatację między deskami a ścianą itp. Cokoły polimerowe to stylowe rozwiązanie do maskowania wszystkiego rodzaju "niedoróbek" we wnętrzu.

4. Montaż jest łatwy

Wiertło i wiertarkę możesz zostawić w garażu! Jedyne co potrzebujesz aby zamontować nasze cokoły to klej montażowy! Listwy są lekkie, a przy tym utrzymują swoją sztywność. Klejenie dodatkowo ułatwiają wyfrezowane rowki w tylnej części profili*.

* część profili z oferty nie posiada wpustu V, stosowana jest lekko sitkowana powierzchnia zapewniająca optymalną przyczepność do powierzchni

5. To twój najlepszy przyjaciel podczas remontów i renowacji

Z każdym rokiem zwiększamy ofertę profili dostępnych w wersji renowacyjnej. Zmyślana konstrukcja listwy pozwala zakryć stary cokół bez konieczności jego zrywania ze ściany. Koniec z odkuwaniem kamiennych cokołów lub wyrywaniem gwoździ z drewnianych cokołów. Teraz bez problemu zakryjesz je jedną z naszych listew renowacyjnych!

Nie zapominaj też o szerokiej ofercie listew giętych! Półokrągła ściana, kolumna, filar, łuk? Żaden problem. Listwy Flex to dokładna kopia listew sztywnych. Bez problemu połączysz je razem, a nacinanie listew w kilkunastu miejscach aby uzyskać łuk odejdzie do lamusa. Szybko i bez stresu!

6. Gotowe do pomalowania zaraz po montażu

Wszystkie sprzedawane przez nas listwy są malowane wysokiej jakości farbą podkładową w kolorze białym już na etapie produkcji. Dzięki temu nawet zaraz po przyklejeniu listew na ścianę możesz zabrać się za ich malowanie.

Pomaluj je na biało aby zapewnić ładne odcięcie między linią listwy a kolorem ściany. Możesz też pomalować listwy na kolor ściany. Malowanie pozwoli też na estetyczne wykończenie całości twojej pracy oraz ukrycie łączeń między listwami.

Co prawda możesz pomalować listwę dowolnie wybraną farbą, ale my polecamy stosowanie farb w lekkim satynowym połysku. Pozwala to na łatwe utrzymanie listwy w czystości. Farby satynowe mają również lepszą rozlewność niż farby matowe a więc powierzchnia będzie gładsza i bardziej jednolita. Do malowania idealnie nadaje się farba Teknos Aqua Futura, ceramiczna farba Regal Select Benjamin Moore lub alkidowa farba Benjamin Moore Advance.

Sprawdź wszystkie korzyści jakie przynoszą cokoły z polistyrenu

Zalety cokołów polimerowych

Dane produktu
LPC34

Karta produktu

Materiał
Gęsty polistyren
Wykończenie
Farba podkładowa - biel, zalecane pomalowanie po montażu
Rodzaj listwy
Podłogowa
Długość listwy
244 cm
Wysokość listwy
12 cm
Grubość
2,6 cm
Opinie
Brak komentarzy

Zostaw opinie

  • Jakość:
  • Wygląd:
Opisz produkt w kilku prostych słowach
Prześlij zdjęcie:
Przeciągnij plik tutaj lub kliknij aby dodać zdjęcie.
Kontakt
91,65 zł (brutto) 99,62 zł
-8%
(91,65 zł szt.)
Wysyłka w 24-48h
Marka:
Pokrewne produkty
ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE
Can not connect to Instagram or you do not have permissions to get media from Instagram.
No media

Home

Settings

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się