Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci

Teknos

Farby Teknos – dekoracyjne pokrycie ścian przyjazne środowisku

Czytaj więcejShow less

Wszystko zaczęło się w 1948 roku. To wtedy firma  pojawiła się na rynku. Początki przedsiębiorstwa wydają się dzisiaj niezwykle zaskakujące, ponieważ produkcja farba Teknos powstała w wynajętym… kurniku. Pracowała nad nią jedna osoba, czego efektem była farba Tuomo, której nazwa pochodzi od miejscowości Tuomarila.
Farby Teknos opierają się od samego początku na innowacji i najnowszych technologiach. Producenci dążą do tworzenia produktów wykraczających poza obowiązujące trendy oraz w znaczącym stopniu poza wyznaczone normy. Dzisiaj to zespół kreatywnych ekspertów proponujących niekonwencjonalne rozwiązanie, czego przykładem jest m.in. wodorozcieńczalna farba Ferrex Aqua spowalniająca proces korozji. Firma jest bardzo zaangażowana w kwestie środowiska. Oferuje farby Teknos wysokiej jakości, ich produkcja odbywa się z poszanowaniem ludzi, środowiska naturalnego oraz pracowników, którzy są odpowiedzialni za proces produkcji. Celem jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klienta, ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko i osiągnięcie ponadprzeciętnej rentowności. Teknos farby stanowią efekt pracy nad produktami przy udziale naszej planety Ziemi. Jest ona dostawcą materiałów na opakowania dla farb, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie maksymalnej ochrony zasobów dla przyszłych pokoleń.

Funkcjonalna farba Teknos

Farby Teknos występują w szerokiej palecie kolorów. Tworzą powłoki odporne na wilgoć i zmywanie. W naszej ofercie dostępne są farby akrylowe z matowym, półmatowym i gładkim wykończeniem, z połyskiem i półpołyskiem. W sklepie znajdziesz produkty przeznaczone do malowania ścian wewnętrznych, sufitów, schodów, grzejników i rur, powierzchni betonowych, a nawet ocynkowanych przewodów. Dysponujemy ponadto farbami do drewna, których skład bazuje na olejach, odświeżają powierzchnię i zabezpieczają je przed wpływem czynników zewnętrznych. Marka Teknos dostępna jest także w naszym stacjonarnym sklepie w Warszawie.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się