Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci

Light and Shadows

W nowej kolekcji tapet Inkiostro Bianco chodzi o życzliwość.

Życzliwość to umiejętność zrozumienia potrzeb otaczających nas osób, a marka, której misją jest spełnianie ludzkich życzeń, oferuje swoją kreatywną wiedzę, proponując dekorację, która może poprawić samopoczucie wynikające z otoczenia udekorowanego życzliwość.

Życzliwość uspokaja, poprawia nastrój i budzi pozytywne emocje.

Kolekcja kładzie nacisk na motyw estetycznej łagodności, powrotu do trzeźwości rozumianej jako wyciszenie i miękkość, powolność przedstawianych chwil. Dostępnych jest 28 nowych tematów na tapetach winylowych, włóknie szklanym EQ.dekor i Tela. Te projekty pieszczą obserwatorów i przenoszą ich w lżejszy stan umysłu. Lekkość nie oznacza powierzchowności, ale delikatne spojrzenie dotykające piękna otaczającego świata.

Dobroć estetyczna jest punktem wyjścia poszukiwania równowagi eksplorowanej poprzez konfrontację światła i cienia.

Dwa wymiary, które nie mogą istnieć bez siebie i gonią się nawzajem balansując w ciągłej zmianie. Rodzaj metafory stanu duszy ludzkiej w różnych fazach życia. Bez doświadczenia obu stron nie można znaleźć wewnętrznej równowagi.

W ich ramach definiowany jest nowy wymiar dekoracyjny, który nie narzuca się, ale współgra z istniejącymi elementami wyposażenia w danej przestrzeni. Zwiewny język, który charakteryzuje przytulną propozycję, która uspokaja i uspokaja, pozostawiając miejsce zarówno na świetliste wymiary, jak i zacienione perspektywy. Pomieszczenia, w których będą prezentowane te dekoracje, będą mogły przyjąć i powitać gości.

Czytaj więcejShow less

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się