×
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0
Koszyk
Settings
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

CX123 - Listwa gzymsowa, sztukateria Orac Decor, kolekcja Orac Axxent

200 x 8 x 8 cm

Oferta specjalna ograniczona czasowo
66,70 zł (brutto) 71,72 zł
Obniżka-7%
(66,70 zł szt.)
Wariant listwy
  • Prosta
  • Gięta
Wysyłka lub odbiór 24-48h
Symbol:
CX123
Kocham0
Opis

Gzyms dekoracyjny CX123 to listwa pokrywająca 8 cm ściany i sufitu oferujący niezwykle atrakcyjny wklęsły design w bardzo atrakcyjnej cenie. Klasycznie stylizowany gzyms, z dużą ilością detalu i wyraźnym zarysem dodającym tonalnej głębi. CX123 to listwa idealna dla średniej wielkości pomieszczeń. Ostre detale, łatwy montaż, niewielka waga, odporna na uszkodzenia, wstępnie zagruntowana farbą podkładową, co ułatwia malowanie. 

Jeżeli podoba ci się projekt tej listwy, ale jest ona dla ciebie za duża sprawdź listwę CX124. To mniejszy (5x5 cm) i tańszy odpowiednik CX123.

 

Listwa przysufitowa CX123 to ciekawa listwa oferująca znacznie lepsze odwzorowanie detali niż większość budżetowych odpowiedników. Tak więc jeżeli szukasz wyszukanego projektu listwy o wymiarach 8x8 cm wybierz ten popularny produkt. Mocny materiał, Duropolimer jest odporny na uderzenia, a dodatkowo jest bardzo prosty w montażu zarówno dla amatora jak i specjalisty. Listwa jest doskonałą alternatywą dla trudniejszych w montażu i wykończeniu gzymsów gipsowych. Dzięki temu, że jest wstępnie zagruntowany farbą podkładową bez problemu możemy go malować dowolną farbą w połysku lub macie uzyskując wspaniałe wykończenie całości.

 

Gzyms CX123 jest lekki, przez co nie wymaga dużej ilości kleju do montażu, wystarczy przytwierdzić listwę kilkoma gwoździkami do momentu aż klej stwardnieje.  Kolekcja duropolimerowych listw Orac Decor Axxent jest bardzo popularna wśród fachowców w całej Europie, gdzie stała się standardem w wykańczaniu domów i mieszkań. Instalacja gzymsu CX123 jest bardzo prosta, wymaga jedynie kilku narzędzi takich jak piła do drewna (najlepiej o drobnych zębach), skrzynka uciosowa i drobny papier ścierny. 

 

Montaż listew gzymsowych

Narożniki wewnętrzne

Narożniki zewnętrzne

Tworzenie "ślepego" zakończenia gzymsu

Tworzenie trwałych połączeń listew gzymsowych

Dane produktu
CX123

Karta produktu

Materiał
Gęsty polistyren
Kolekcja
Axxent
Styl listwy
Gładka
Rodzaj listwy
Gzyms
Długość listwy
200 cm
Wysokość listwy
8 cm
Szerokość listwy
8 cm

Specyficzne kody

EAN13
5414433042233
UPC
541443304223
Opinie
Brak komentarzy

Home

Settings

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się