Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci

Czarny ląd

Tapety ścienne inspirowane stylem etnicznym

Czarny Ląd - Afryka to nieustające źródło inspiracji dla projektantów wnętrz. Motyw etniczny kojarzy się z harmonią, spokojem, ale także z egzotyką. Jest niewątpliwie jednym z  ciekawszych możliwości aranżacji. Styl  afrykański wykorzystuje ogromne dziedzictwo kulturowe i zwyczajowe rdzennych mieszkańców kontynentu. Jego istotą jest umiejętne wplatanie do wystroju elementów oraz symboli utożsamianych z życiem, talentem artystycznym oraz tradycją mieszkańców Czarnego lądu. 

Różnorodność stylu nawiązuje do wielu części Afryki, jednak wspólnym mianownikiem będą kolory, bazujące na barwach ziemi: ciepłe, wyraziste, kojarzące się ze słońcem, piaskiem, pustynią, sawanną czy chatką plemienną ulepioną z gliny.

Czytaj więcejShow less

Styl etniczny w Twoim domu

Wybierając styl Czarnego Lądu, decydujemy się na egzotyczne, ciemne drewno, rattan, wiklinę lub bambus. Stawiamy na dodatki odwzorowujące tradycyjne naczynia, maski. Idealną bazą takiego designu jest tapeta z motywem etnicznym nadająca wnętrzu ciepło i przytulność, co w odróżnieniu od poczucia chłodu w pomieszczeniu, w którym do ozdoby ściany użyto farby, jest bezcenne. 

Tapety w stylu afrykańskim od WallDecor nawiązują do tradycyjnych dywanów oraz tkanin. Wyraziste wzory, geometryczne kształty, motyw abstrakcyjny, metalizujące elementy pięknie odbijające światło to tylko niektóre z atrybutów naszej kolekcji.

Wyczuwalna w dotyku faktura tapet z kategorii “Czarny ląd” wprowadzi do aranżacji zdecydowany charakter oraz doskonale podkreśli dekoracyjną ścianę w salonie, gabinecie czy sypialni urządzonych w stylu etnicznym, eklektycznym, boho, a także uatrakcyjni nowoczesne wnętrze.

Inspiracją do stworzenia naszej galerii tapet w stylu afrykańskim jest kolor pustyni i oazy. W naszej kolekcji dominują odcienie: beżu, brązu, zieleni, oliwki, granatu oraz wszystkie odcienie szarości.

Przekonaj się, ile możliwości aranżacyjnych daje tapeta na ścianę w stylu “Czarnego Lądu” od WallDecor.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się