Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci

Orient

Tapety ścienne w stylu orientalnym

Pojęcie Orient wywodzi się od łacińskiego “oriens”, a oznacza kraje wschodnie i azjatyckie,  głównie Indie, Chiny, Tajlandię, Japonię, Wietnam czy Koreę. W potocznym rozumieniu mianem orientu określamy egzotykę, odmienność, czyli coś, co nie jest nam znane, a jest tajemnicze. Miejsca te kojarzą się z eksplozją barw wschodniego bazaru, zapachem kadzideł, tradycyjnym rzemiosłem i niebanalną przyrodą.

Styl orientalny to wnętrza, które zadziwiają przepychem, a jednocześnie przepełnione są harmonią i pozytywną energią. Meble z drewna akacjowego, tapety na ścianę w ozdobne ornamenty, Yin Yang to tylko część  atrybutów orientu. Nic więc dziwnego, że kultura wschodu z wielkim powodzeniem wkradła się na nasze salony.

Motyw orientalny pokocha podróżnik, który chce wyeksponować swoje pamiątki z niesamowitych wypraw, a także każdy, kto potrzebuje odprężenia i poczucia równowagi. 

W kolekcji WallDecor zebraliśmy kwintesencję orientu, bo naszym zdaniem to ściany uzbrajają pomieszczenia w duszę.

Czytaj więcejShow less

Tapety orientalne WallDecor spełniają marzenia.

● Tapety w naturalnych kolorach: szary, beżowy, kremowy, brązowy jako kolory ziemi stanowią spokojne nawiązanie do sztuki japońskiej.

● Tapety w wyrazistych kolorach: czerwień, pomarańcza, granat, zieleń, bo mocne kolory doskonale podkreślają styl etniczny i wzbogacają pomieszczenia o nutę wyrafinowania.

● Tapety z motywem japońskim to drzewo kwitnącej wiśni, majestatyczny żuraw lecący w stronę słońca, portret japońskiej wsi, pawie pióra, rajskie ogrody. Wśród takich scenerii poczujesz komfort i równowagę.

● Tapety nawiązujące do sztuki Dalekiego Wschodu przedstawiające fantazyjne ornamenty oraz harmonijne desenie jakobińskie to kwintesencja stylu orientalnego w salonie, czy sypialni.

● Tapety, których tematem są tradycje i legendy przedstawiają scenki sytuacyjne z życia gejsz, przechadzki po ogrodach i wiele innych. Z pewnością wyróżnią główną ścianę salonu. Sprawdzą się również w

przestrzeni użytkowej np. kawiarnie w stylu orientalnym.

● Tapety tekstylne 3D, które oprócz klimatu orientu dzięki swojej strukturze rozbudzą zmysły i staną się eleganckim wykończeniem aranżacji.

Ucieczka do “Baśni tysiąca i jednej nocy” za sprawą wybranej tapety na ścianę w stylu orientalnym na wyciągnięcie ręki w WallDecor.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się