×
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0
Koszyk
Settings
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Tapety Black Edition

Kulminacja pomysłów, inspiracji i oryginalnych dzieł sztuki była twórczą siłą stojącą za nowym wydawnictwem Black Edition. Firma czerpie z mody couture, XX-wiecznej sztuki abstrakcyjnej, haftu ludowego, indyjskich wzorów Ikat i bizantyjskiej mozaiki. Każda kolekcja  została  artystycznie przemyślana i zintegrowana dzięki oszałamiającym kolorom jako pierwiastek wspólny.

Dzięki ręcznie malowanym projektom i tradycyjnym  technikom rzemieślniczym można poczuć nostalgiczną aurę, a żywy kolor i subtelne zastosowanie metalicznej przędzy sprawia, że ​​całość jest wyrafinowana i nowoczesna.

Oszałamiającym cyfrowym nadrukom wielkoformatowych kwiatów towarzyszą skomplikowane hafty, adamaszki, sploty żakardowe, aksamitne tkaniny i wytłoczone pasy.

  "Black Edition dało nam możliwość bycia bardziej eksperymentalnym pod względem jakości, technik i projektu w przemyślany, indywidualny sposób. Esencja Romo kontynuowana jest poprzez naszą charakterystyczną paletę barw i żywe, współczesne odbitki. Black Edition jest bogatszy i bardziej dotykowy, o wspaniałych właściwościach, takich jak aksamity i jedwabie, dające ciepło i luksus. Innowacyjne i nowe techniki, takie jak druk cyfrowy i farbowanie natryskowe, pozwoliły nam tworzyć złożone projekty o intensywnej barwie, stworzone specjalnie na rynek luksusowych wnętrz ". Emily Mold, dyrektor ds. Projektów.

Czytaj więcej
Wyświetla 1-36 of 200 przedmiotów
ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE
Can not connect to Instagram or you do not have permissions to get media from Instagram.
No media

Home

Settings

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się