Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci
Filtry (16734 produkty)

Marka

Cena

Pomiędzy 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Miara

Pomieszczenie

Mind The Gap

MINDTHEGAP to firma z Transylwanii, krainy historycznej położonej na Wyżynie Siedmiogrodzkiej w centralnej Rumunii.

Powstała z kulturalnej symbiozy rzemiosła i tradycji.

Kolekcje tapet Mindthegap czerpią ze zróżnicowanego dziedzictwa etnicznego regionu, zamiłowania do tradycji i bogatej historii. Od tajemniczych pod ikoniczne, wzory tapet oddają hołd sztuce, architekturze, rytuałom, a przede wszystkim królestwu roślin i zwierząt. 

Stworzone z uznaniem dla historii sztuki i designu, kolekcje prezentują różne style o silnej tożsamości inspirowanej cudownymi kreacjami ludzkości. Zespół projektantów, kierowany przez założyciela Stefana ORMENISANA, tworzy stylizacje vintage, klasyczne, tradycyjne i współczesne, tworząc niepowtarzalny, artystyczny styl wnętrz, który zawiera w sobie ducha Transylwanii.

Okładziny ścienne Mindthegap są bogate w detale, wysokiej jakości wykończenia i niepowtarzalne zdobienia. Są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości materiałów dostarczanych przez najlepszych producentów na całym świecie. Naturalny len pochodzi z Belgii, skóra pochodzi od najlepszych garbarzy we Włoszech, aksamit  jest produkowany w Anglii, a podłoże do tapet  w Niemczech i Finlandii.

Czytaj więcejShow less

Produkty Mind The Gap są bogate w detale, wysokiej jakości wykończenia i niepowtarzalne zdobienia. Mind The Gap projektuje i produkuje najwyższej jakości wyposażenie domu inspirowane tradycjami i kunsztem przodków. Wszystkie produkty Mind The Gap są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości materiałów dostarczanych przez najlepszych producentów na całym świecie. Naturalny len pochodzi z Belgii, skóra pochodzi od najlepszych garbarzy we Włoszech, aksamit bawełniany jest produkowany w Anglii, a podłoże do tapet jest produkowane w Niemczech i Finlandii i drukowane w Transylwanii.

Mind The Gap nie jest tylko producentem tapet czy tkanin. Są twórcami nastrojów, historii i stylów życia. Świat intrygujących połączeń i nieskończonej kreatywności, ich luksusowe tapety, tkaniny, meble i dodatki do domu to ponadczasowe produkty, które wzbogacają nasze życie pięknem i stylem.

Mindthegap to nie tylko producent tapet czy tkanin. To twórcy nastrojów, historii i stylów życia. Świat intrygujących połączeń i nieskończonej kreatywności, luksusowe tapety,  które wzbogacają nasze życie pięknem i stylem.

 Cały asortyment MINDTHEGAP powstaje w świadomości ekologicznej. Filozofia marki zakłada produkcję, która ma minimalny wpływ na środowisko.

Założyciele firmy urodzili się i wychowali  w Transylwanii, w otoczeniu bujnych łąk i urokliwych lasów. Od najmłodszych lat uczyli się nie tylko pielęgnować, ale także cenić wszystko, co tak hojnie zapewnia nam natura. Z roku na rok firma  podejmuje ambitne działania, aby zminimalizować wpływ na środowisko. Wszystkie okleiny ścienne są wykonane z włókniny zawierającej celulozę z certyfikatem FSC. Oznacza to, że używają wyłącznie materiałów pozyskanych w sposób przyjazny dla środowiska, odpowiedzialny społecznie i opłacalny ekonomicznie. Cały proces drukowania wykonywany w fabryce wykorzystuje wyłącznie przyjazne dla środowiska atramenty na bazie wody. Jeśli chodzi o tkaniny, zawierają tylko naturalne włókna, takie jak len czy bawełna,  wszystkie nadają się do recyklingu. Ponadto, począwszy od tego roku, usunięto wszelkie elementy plastikowe z  opakowań tapet.

Dzięki wielokanałowej dystrybucji na całym świecie (w ponad 70 krajach), MINDTHEGAP w krótkim czasie stał się wyznacznikiem trendów w projektowaniu i dobrze znaną marką wśród firm zajmujących się dekoracją luksusowych wnętrz. 

Każdego roku marka wprowadza na rynek kilka kolekcji lifestyle'owych skoordynowanych elementów wyposażenia domu, inspirowanych kulturą globalną i kultowymi kreacjami ludzkości.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się