×
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0
Koszyk
Settings
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Melinki

Wyświetla 1-36 of 70 przedmiotów

Tapety Scion Melinki

Scion Melinki to oferta zabierająca nas w niezwykle inspirującą przygodę. Kolekcja tapet ściennych Melinki od SCION to eklektyczny miks jednobarwnych koordynatów i prostych wzorów. Orzeźwiająco nieskomplikowane, ale dające mocny akcent na ścianie. Zgrabne połączenie prostych motywów i kolorów nawiązujących do skandynawskiego projektu. Tapety Scion Melinki stanowią alternatywę dla ścian malowanych. Podkreślają charakter wnętrza, uwypuklają jego największe atuty. Są od podstaw produkowane w Wielkiej Brytanii, natomiast do ich produkcji wykorzystuje się tylko ekologiczne surowce. Powstają na papierze z europejskich lasów.
Kolekcja inspirowana jest archiwalnymi dokumentami z lat 50. Niezwykłe faktury, niepowtarzalne desenie i doskonałe połączenia kolorów czynią je prawdziwymi dziełami sztuki. Emanuje od niej pozytywna energia, świeżość przeplata się z duchem ubiegłego wieku. To niezwykłe spotkanie z tym, co było i z tym, co jest teraz. Tapeta Scion Melinki jest opowiadaniem, historią, którą poznajemy, kierując wzrok na dynamiczne i jednocześnie delikatne wzory. W kolekcji nie brakuje tapet, w których pierwszoplanową rolę odgrywa natura. Doskonałe odzwierciedlenie drzemiącego w niej piękna to idealna propozycja do wnętrz ciepłych i przytulnych. Mocne i wyraziste kolory będą fantastycznie uzupełniać sterylną biel i głęboką czerń w nowoczesnych aranżacjach. Indygo, szmaragd i koral to kolory, którymi można nasycić najbardziej sterylne wnętrza.

Styl retro w twoim domu z pomocą tapet Scion Melinki

Tapety Scion Melinki przenoszą nas w inny świat, to swego rodzaju bilet na podróż po zakątkach przeszłości, w której znajdziemy się ze świadomością tego, jak wygląda współczesna rzeczywistość. Wszystko to w sposób doskonały uwiecznił na flizelinowych tapetach producent tapet patrzący na swoje projekty oczami wyobraźni.
Scion to firma emanująca optymizmem, zachwyca wyrazistymi barwami, aby zaraz potem nasycić nas kojącymi jasnymi i stonowanymi kolorami. Wciąż odkrywamy świat Scion, który jak już dzisiaj wiemy, wciąż pozostanie dla nas w dużym stopniu tajemnicą i to jest najbardziej fascynujące. Jesteśmy zaskakiwani z każdą kolejną kolekcją, również Scion Melinki był dla nas nowym spojrzeniem na piękno kreowane przez drugą połowę XX wieku.

Czytaj więcej
ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE
Can not connect to Instagram or you do not have permissions to get media from Instagram.
No media

Home

Settings

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się