×
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0
Koszyk
Settings
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Seabrook Designs

Seabrook Designs

Seabrook Wallcoverings, Inc. rozpoczął działalność w 1910 roku jako sklep z farbami i tapetami w Memphis, Tennessee.

Chalmers Patton Seabrook zaczął od jednego sklepu i jednej wizji, aby pomóc swoim klientom przekształcić ich wnętrza, aby odzwierciedlały ich styl, osobowość i poczucie stylu. Syn Chalmersa, James Seabrook, dołączył do ojca w firmie dziesięć lat później. Kiedy jego ojciec przeszedł w 1932 roku na emeryturę, James przejął rodzinny interes i poprowadził firmę przez okres wzrostu w trudnym czasie Wielkiej Depresji. W ciągu następnych dwudziestu lat inni synowie Chalmersa, Conrad, Pat i Robert, dołączyli do firmy i wspólnie kontynuowali rozwój dziedzictwa Seabrook.

Po zostaniu pierwszym hurtownikiem farb i tapet w Memphis, firma Seabrook Wallcoverings została założona w 1946 roku, a James Sr. był jej pierwszym prezesem. Firma nadal się rozwijała, przypisując przedstawicieli handlowych do sąsiednich państw. Stali się regionalnym dystrybutorem tapet, tworzenia magazynów i salonów sprzedaży w wielu miejscach na całym obszarze. W 1958 roku do firmy dołączył James Seabrook Jr. Został prezesem w 1982 r. I prowadził stały rozwój firmy przez ponad dwie dekady. Jego syn, Hunter, przybył na pokład w 1983 roku, a do połowy lat 90. Seabrook uzyskał ogólnokrajową dystrybucję.

OBECNIE

104 lata po założeniu Seabrook Wallcoverings nadal jest firmą rodzinną, prowadzoną przez Seabrooks trzeciej i czwartej generacji. Kontynuują budowanie wizji Seabrook powstałą w oparciu o dewizę - "pomagać naszym klientom przekształcić ich wnętrza, aby odzwierciedlić to, kim są." Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu Seabrook wielokrotnie pokazywał, że rozumie zmieniające się zainteresowania, gusta i potrzeby klientów, którym służą.

„Staramy się kontynuować silną tradycję jakości i usług, z którymi nasza rodzina rozpoczęła działalność”.

~Hunter Seabrook, prezes

Czytaj więcej
Wyświetla 1-36 of 116 przedmiotów
ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE
Can not connect to Instagram or you do not have permissions to get media from Instagram.
No media

Home

Settings

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się