Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci

Mineralne

Tekstury Novacolor opowiadają historię, która przenosi nas w przeszłość i różne tożsamości regionalne. Historyczne surowce, wapno i glina, w połączeniu z zupełnie nowymi technologiami łączą się, aby na nowo interpretować tradycyjne przedmioty.

Dziedzictwo kulturowe Włoch znajduje swój maksymalny wyraz w dbałości Novacolor o szczegóły, co wyraża się w mineralnych wykończeniach najwyższej jakości, idealnych do dekoracji nowoczesnych lub klasycznych wnętrz, ale także do ochrony zabytkowych powierzchni zewnętrznych, gdzie mineralny tynk i marmorini reprezentują skórę, która zapewnia długotrwałą trwałość Praca. Technologia i tradycja, idealne połączenie, które znajduje swój maksymalny wyraz w gamie wykończeń mineralnych Novacolor.

Każdy produkt jest wynikiem dzielenia się: końcowi klienci, architekci i projektanci oraz dekoratorzy są zaangażowani w proces twórczy, aby ożywić osobiście stworzone produkty, które pokazują najlepsze oblicze włoskiej jakości i stylu.

Czytaj więcejShow less
Novacolor
719,00 zł (brutto)
Marmorino KS tynk wapienny o bardzo drobnym ziarnie tworzący gładkie powierzchnie o satynowym połysku. Wydajność: 0.8 - 1.0kg na m2 Grunt: Novaprimer  Impregnat: Decofix, woski, żywice poliuretanowe  Trudność...

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się