Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci

Benjamin Moore

Farby ścienne Benjamin Moore - nieoceniona trwałość 

Farby ścienne Benjamin Moore wyznaczają nowe kierunki rozwoju branży. Producent oferuje ekskluzywne farby przeznaczone do wnętrz, elewacji, drewna, metalu i betonu, a także produkty specjalistyczne. Wyróżnia się autorskim oraz kompleksowym procesem produkcji. Produkuje własne żywice i koloranty, które są dwoma najważniejszymi i kluczowymi składnikami farb. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie najlepszych, zamierzonych parametrów technicznych, unikalnych, których nie spotkamy u żadnego innego producenta.

Czytaj więcejShow less

Farby ścienne Benjamin Moore wyprzedzają rzeczywistość! Zanim jeszcze pojawił się odpowiedni wymóg prawny, firma wyeliminowała ze swoich produktów związki ołowiu, formaldehyd i rtęć. To spowodowało, iż farby spełniają najwyższe standardy programu REACH. Ponadto producent dokłada wszelkich starań, aby zarówno produkcja, jak też finalny produkt, był przyjazny dla środowiska naturalnego i bezpieczny dla człowieka. Aby to osiągnąć, opracował ekologiczny system barwienia GENNEX PLATFORM. Jego cechą charakterystyczną jest wykorzystanie kolorantów wolnych od szkodliwych lotnych związków organicznych. Farby Benjamin Moore cechują się ponadto doskonałymi właściwościami dekoracyjnymi. Tworzą powłoki trwałe i odporne na ścieranie i blaknięcie, a także na wilgoć. Kolor jest intensywny, żywy i głęboki.

Innowacyjne farby Benjamin Moore

W ofercie naszego sklepu dostępne są farby ścienne Benjamin Moore w szerokiej palecie kolorów. Możesz zdecydować się na matowe, półmatowe wykończenie lub wysoki połysk. Co więcej,  proponujemy farbę tablicową będącą doskonałą opcją do pokoju dziecka, biura, ale też kuchni.

Na uwagę zasługują przede wszystkim kolory wybrane przez projektantów Benjamin Moore jako kolory roku 2017. Wśród nich jest kolor, który zmienia się wraz z otoczeniem, ze światłem w pomieszczeniu, delikatny pastelowy Pink Bliss, głęboki Dark Burgundy i modny ocień zieleni Guacamole. W naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie możesz poznać więcej propozycji farb oraz inspiracji od Benjamin Moore!

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się