×
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0
Koszyk
Settings
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Tapety Borastapeter

Tapety Borastapeter – szwedzki design inspirowany wzorami

Tapety Borastapeter mają swoje korzenie w Szwecji, skandynawskim stylu, który jest uwielbiany przez Europejczyków, a także ceniony przed designerów oraz klientów z innych kontynentów. Firma ma długą tradycję, a swoją działalność opiera na innowacjach i nieustannym poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań. Marka Borastapeter wyróżnia się bogactwem wzorów i kolorów, zachwyca niepowtarzalnym stylem, w którym dostrzec można wpływ sztuki nowoczesnej, natury i orientu. Jest w nich wszystko, czego poszukuje współczesny klient, dla którego równie ważna jest wysoka jakość i modny wygląd.

Tapeta Borastapeter powstała za sprawą Waldemara Andréna, który postanowił produkować ją na dużą skalę. Firmę założył w 1905 roku, jako człowiek odważny i bardzo utalentowany dążył sukcesywnie do realizacji swojego planu. Odmienił tysiące domów i wnętrz, uszczęśliwił ludzi na całym świecie, proponując im rozwiązania, które dotychczas były nieznane i niedostępne. Tapety Borastapeter projektowane są w biurze projektowym firmy, a następnie produkowane w jej fabryce z wykorzystaniem innowacyjnych i nowoczesnych sprzętów. Marka podejmuje także współpracę z innymi projektantami, korzysta z odwagi i świeżego spojrzenia na współczesny design ludzi młodych. Dzięki temu proponuje klientom różnorodność, a z każdym kolejnym rokiem nowe skandynawskie kolekcje.

Boras tapeter to połączenie klasyki z nowoczesnością. W ofercie producenta dostępne są ponadczasowe wzory, jak również odważne połączenia kolorów, które świetnie odnajdują się w modernistycznej i awangardowej przestrzeni. Tapety można wykorzystać w pomieszczeniach mieszkalnych, jak również użytku publicznego. Można je wykorzystać w duecie z farbą lub jako całkowite pokrycie ścian. Produkty Borastapeter tworzone są z wykorzystaniem barwników i klejów na bazie wody, firma wybiera tylko taki papier, który pochodzi z źródeł przyjaznych środowisku.

Czytaj więcej
Wyświetla 1-36 of 288 przedmiotów
ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE
Can not connect to Instagram or you do not have permissions to get media from Instagram.
No media

Home

Settings

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się