Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci
Filtry (16734 produkty)

Marka

Cena

Pomiędzy 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Miara

Pomieszczenie

Roberto Cavalli

Tapety Roberto Cavalli

Stylowe tapety Roberto Cavalli stanowią kwintesencję modowego designu i nowoczesności. Dobierz wzór, który będzie odwzorowywał twój charakter oraz osobowość. Unikatowa tapeta inspirowana dziełami popularnego projektanta, łączy w sobie koncept mody i designu z blichtrem i zmysłowością.
Roberto Cavalli znany jest ze swojego wyjątkowego i niepowtarzalnego stylu. Niejednokrotnie podejmowane próby naśladowania jego dzieł, jednak za każdym z efektem z dużą ilością defektów i niedoskonałości. W świecie mody jest to nazwisko, które świeci blaskiem. Jego sława jest tak duża, że wkrada się także do innych dziedzin piękna i designu. Tapeta Roberto Cavalli  jest odzwierciedleniem tego, co proponuje on na wybiegach. To jego styl w nowym wydaniu, wciąż wyjątkowy, unikalny oraz zmysłowy.

Designerskie wzornictwo na tapetach Roberto Cavalli

W swoich projektach łączy klasyczne wzory z kwiatowymi deseniami, dramatycznymi i wyrazistymi barwami. Nie boi się nowych rozwiązań, proponując coś zupełnie nowego, co dotychczas nie ujrzało światła dziennego. Tapety Roberto Cavalli cechują się również bogactwem wzorów formacji skalnych. To te propozycje spotykają się często z największym zachwytem i podziwem jego artyzmu. Kreuje on elegancki i wyrafinowany styl pełen splendoru i elegancji. Przepych wzornictwa jest subtelnie zharmonizowany. Niczego nie jest za dużo, ale też niczego nie można dodać. Ta cienka granica sprawia, że są jeszcze bardziej wyjątkowe.
Roberto Cavalii tapety można dowolnie łączyć, zachowują jednak ostrożność, by nie dodać od siebie zbyt wiele. To bogactwo wzorów, które same w sobie mają dekoracyjny charakter, co sprawia, że wnętrze nie potrzebuje już nic, aby prezentować sobą najwyższy poziom kunsztu. Tapety wykonane są na flizelinie z wysokogatunkowego winylu. Ważny jest nie tylko wygląd, ale też jakość i wytrzymałość materiału. To kolejny czynnik, który jest dowodem na to, że nie uznaje on kompromisów, jest perfekcjonistą, co skutecznie prezentują wszystkie jego dzieła, zarówno na wybiegu, jak też w świecie aranżacji wnętrz.
Wejdź do modowego świata Roberto Cavalli i zachwyć się niepowtarzalnym urokiem jego pięknych dzieł.

Czytaj więcejShow less

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się