Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci

Beton dekoracyjny

Nowoczesny beton dekoracyjny

Jeżeli lubisz surowe i industrialne wnętrza architektoniczny beton dekoracyjny idealnie odnajdzie się w tego rodzaju pomieszczeniach. Jest to gotowa masa na bazie naturalnych składników mineralnych. Nie jest to po prostu szara farba jak w przypadku produktów konkurencji. Oprócz koloru nadaje on ścianie również odpowiednią fakturę. W najprostszej wersji ma jednolity kolor i jest matowy, jednak dzięki możliwości zastosowania różnego rodzaju przecierek możemy uzyskać tynk o metalicznym lub perłowym wykończeniu. Dzięki temu że tynk na ścianie posiada delikatną strukturę daje on złudzenia kilku odcieni szarości. 

Wiele odsłon ozdobnego betonu na ścianę

Beton ozdobny możemy również położyć na wiele sposobów uzyskując różnorodne kształty i faktury. Możemy stworzyć prawie idealnie równą powierzchnię z delikatnymi przejściami w odcieniach szarości. Możemy stworzyć szorstką powierzchnię pełną ubytków, czy delikatniejszy efekt drobnych wżerów. Na jeszcze mokry tynk możemy przyłożyć np. starą drewnianą belkę i odbić jej wzór na ścianie. Po nałożeniu możemy wydrapać w tynku linie tworząc efekt dużych lub małych betonowych płyt. Możliwości dekoracyjne zależą tylko od kreatywności i pomysłowości wykonawcy oraz inwestora. Oferujemy szeroki wybór tej dekoracji w naszym salonie aranżacji wnętrz w Warszawie.

Beton na ścianie po impregnacji lub udekorowaniu farbą dekoracyjną ma bardzo dużą odporność na ścieranie i zmywanie. Jest odporny na uderzenia. 

Czytaj więcejShow less
Novacolor
719,00 zł (brutto)
Marmorino KS tynk wapienny o bardzo drobnym ziarnie tworzący gładkie powierzchnie o satynowym połysku. Wydajność: 0.8 - 1.0kg na m2 Grunt: Novaprimer  Impregnat: Decofix, woski, żywice poliuretanowe  Trudność...

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się