Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci

1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.

2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 14 dni roboczych i uzależniony jest od dostępności towaru w magazynach, adresu dostawy i wybranej formy dostawy. Informacje o czasie realizacji znajdują się w karcie produktu, podczas składania zamówienia oraz w powiadomieniach mailowych.

3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli, jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.

5. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej DPD, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

DOSTAWA KOSZT DOSTAWY DARMOWA DOSTAWA
Kurier DPD 29 zł powyżej 350 zł
Odbiór w salonie 0 zł bez kwoty minimalnej

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się