×
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
0
Koszyk
Settings
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Panele ścienne 3D

Wyświetla 1-19 of 19 przedmiotów

Chciałbyś odmienić swoje mieszkanie, może odświeżyć ściany, ale nie masz pomysłu? Znudziły ci się ceramiczne płytki, zwykła farba czy tapeta? Znamy sposób, jak niedrogo i efektownie zmienić wygląd każdego pomieszczenia. Nasza propozycja dotyczy ścian, ale może być z powodzeniem wykorzystana do sufitu. Hasło - panele, nie jest ci zapewne obce. Są one obecne na rynku wnętrzarskim od wielu lat. Mogą być wykonane z gipsu, pianki poliuretanowej, płyt MDV, drewna. Zwyczajne panele trochę się już nam opatrzyły. Dekoratorzy wnętrz i klienci indywidualni zaczęli się rozglądać za czymś nowym, bardziej inspirującym. I tak projektanci i producenci wpadli na pomysł stworzenia paneli ściennych 3D.

Panele dekoracyjne 3D na ścianę

Efekt dekoracyjny, jaki można uzyskać stosując trójwymiarowe panele jest godny podziwu. Lekkie, wykonane z pianki poliuretanowej, mogą mieć geometryczne kształty, miękkie linie, czy konkretne motywy. Ciekawie zestawione ze sobą, dają efekt przestrzennego wzoru. Jest to nowoczesna, a zarazem elegancka dekoracja, która sprawdzi się w designerskim salonie, pokoju nastolatka, a nawet kuchni. Z powodzeniem panele 3D mogą być również stosowane w siedzibach firm i miejscach użyteczności publicznej, czyli wszędzie tam, gdzie chcemy tchnąć powiew świeżości i nowoczesności.

Dekoracyjne panele na ścianę to łatwy i niedrogi sposób na nadanie pomieszczeniom charakteru. Jeśli masz tylko chwilę wolnego czasu i lubisz być 'majstrem" w swoim domu, to bez trudu poradzisz sobie z położeniem paneli ściennych, wystarczy podkład gruntujący i klej montażowy. Będą doskonałą ozdobą do salonu, kuchni czy sypialni. Oprócz funkcji dekoracyjnych, panele na ścianę mają dodatkowe zalety: zapewniają w pewnym stopniu izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń oraz wyrównują nierówności ścian. Panele trójwymiarowe zamienią każde, zwykłe pomieszczenie w oryginalne i bardzo eleganckie, które zachwyci nie tylko domowników małych i dużych, ale i odwiedzających nas przyjaciół.

Czytaj więcej
ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE
Can not connect to Instagram or you do not have permissions to get media from Instagram.
No media

Home

Settings

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się