×
Sztukateria
Tapety
Fototapety
Farby
Tynki i farby dekoracyjne
Architekci

Teknos

Farby Teknos – dekoracyjne pokrycie ścian przyjazne środowisku

Czytaj więcejShow less

Wszystko zaczęło się w 1948 roku. To wtedy firma  pojawiła się na rynku. Początki przedsiębiorstwa wydają się dzisiaj niezwykle zaskakujące, ponieważ produkcja farba Teknos powstała w wynajętym… kurniku. Pracowała nad nią jedna osoba, czego efektem była farba Tuomo, której nazwa pochodzi od miejscowości Tuomarila.
Farby Teknos opierają się od samego początku na innowacji i najnowszych technologiach. Producenci dążą do tworzenia produktów wykraczających poza obowiązujące trendy oraz w znaczącym stopniu poza wyznaczone normy. Dzisiaj to zespół kreatywnych ekspertów proponujących niekonwencjonalne rozwiązanie, czego przykładem jest m.in. wodorozcieńczalna farba Ferrex Aqua spowalniająca proces korozji. Firma jest bardzo zaangażowana w kwestie środowiska. Oferuje farby Teknos wysokiej jakości, ich produkcja odbywa się z poszanowaniem ludzi, środowiska naturalnego oraz pracowników, którzy są odpowiedzialni za proces produkcji. Celem jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klienta, ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko i osiągnięcie ponadprzeciętnej rentowności. Teknos farby stanowią efekt pracy nad produktami przy udziale naszej planety Ziemi. Jest ona dostawcą materiałów na opakowania dla farb, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie maksymalnej ochrony zasobów dla przyszłych pokoleń.

Funkcjonalna farba Teknos

Farby Teknos występują w szerokiej palecie kolorów. Tworzą powłoki odporne na wilgoć i zmywanie. W naszej ofercie dostępne są farby akrylowe z matowym, półmatowym i gładkim wykończeniem, z połyskiem i półpołyskiem. W sklepie znajdziesz produkty przeznaczone do malowania ścian wewnętrznych, sufitów, schodów, grzejników i rur, powierzchni betonowych, a nawet ocynkowanych przewodów. Dysponujemy ponadto farbami do drewna, których skład bazuje na olejach, odświeżają powierzchnię i zabezpieczają je przed wpływem czynników zewnętrznych. Marka Teknos dostępna jest także w naszym stacjonarnym sklepie w Warszawie.

Montaż
Potrzebujesz sprawdzonej ekipy montażowej dla zakupionych u nas produktów? 

Oferujemy profesjonalny i sprawdzony montaż: 

- sztukaterii 

- tapet oraz fototapet 

- aplikację farb oraz tynków dekoracyjnych

W sprawie wyceny skontaktuj się z nami:

[email protected]

tel. 663 748 189

Dzięki naszym usługą zyskujesz gwarancję prawidłowo wykonanego montażu, a jeżeli jesteś osobą fizyczną oszczędzasz nawet 15% w cenie materiału 

Pomoc

Potrzebujesz porady lub pomocy w doborze produktów? 

Jesteśmy do twojej dyspozycji pod numerami telefonów:  w godzinach 11-19 lub 11-14 w soboty.

Salon Puławska: 

663 748 189

Salon Jagiellońska

537 043 333

Możesz też skontaktować się z nami mailowo: 

[email protected]


Odwiedź nasze salony stacjonarne: 
WallDecor Mokotów

Puławska 176/178, 02-670 Warszawa

Trasa dojazdu 

WallDecor Praga

Wał Miedzeszyński 604a, 03-994 Warszawa

Trasa dojazdu

Menu
    Menu

    Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

    Zaloguj się

    Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

    Zaloguj się