×
Sztukateria
Fototapety
Tapety
Farby
Tynki i farby dekoracyjne
Architekci

Chapter XIII

Nasza ekskluzywna linia włoskich tapet na wymiar od Glamora wprowadza Cię w fascynujący świat eklektycznych inspiracji. To kolekcja, która stanowi hołd dla różnorodności piękna, przywołując w sobie pięć głównych wątków, które odzwierciedlają ducha XVIII-wiecznego Grand Tour oraz wielowarstwowość włoskiej kultury artystycznej. Poznaj naszą kategorię tapet, która przekształca Twoje wnętrza w autentyczne dzieła sztuki.

Czytaj więcejShow less

1. Krajobrazy XVIII-wiecznego Grand Tour:

   Wnętrza dekorowane tapetami z tej kategorii przeniosą Cię w podróż w czasie, inspirowaną XVIII-wiecznymi Grand Tour. Rozkoszuj się widokami malowniczych krajobrazów, zamków i pałaców, które odzwierciedlają ducha romantycznego odkrywania włoskiej historii i kultury.

2. Język Sztuki Nieformalnej:

   Ta część kolekcji hołduje muzyce i sztuce nieformalnej. Wzory tapet w tej kategorii eksplorują abstrakcyjne i ekspresyjne motywy, tworząc harmonię kształtów i kolorów, która przypomina rytm muzyki.

3. Brutalistyczna Architektura:

   Przemień swoje wnętrza w miejsce zainspirowane brutalistyczną architekturą, gdzie surowość formy spotyka się z elegancją. Tapety w tej kategorii łączą w sobie betonowe tekstury i minimalistyczne wzory, tworząc wyjątkowy kontrast w twoim wnętrzu.

4. Mitologia i Bujne Ogrody:

   Odkryj tajemnicze historie mitologii włoskiej i zanurz się w bujnych ogrodach, które stanowią nieustającą inspirację. Te tapety przynoszą do życia naturę, rośliny i postaci z mitologii, tworząc fascynujący świat pełen detali.

5. Harmonia Włoskiego Krajobrazu:

   Ta kategoria tapet oddaje hołd włoskim krajobrazom, gdzie przyroda i architektura współistnieją w doskonałej harmonii. Odkryj piękno spokojnych wiejskich scen, winnic i zachodzącego słońca, które wprowadzą do Twojego wnętrza spokojną i ciepłą atmosferę.

Nasza kolekcja włoskich tapet na wymiar Glamora to mieszanka kreatywności, elegancji i różnorodności. Pozwól sobie na wyrażenie swojego unikalnego stylu, korzystając z tych inspirujących wzorów, które odzwierciedlają piękno włoskiej kultury i sztuki.

Montaż
Potrzebujesz sprawdzonej ekipy montażowej dla zakupionych u nas produktów? 

Oferujemy profesjonalny i sprawdzony montaż: 

- sztukaterii 

- tapet oraz fototapet 

- aplikację farb oraz tynków dekoracyjnych

W sprawie wyceny skontaktuj się z nami:

[email protected]

tel. 663 748 189

Dzięki naszym usługą zyskujesz gwarancję prawidłowo wykonanego montażu, a jeżeli jesteś osobą fizyczną oszczędzasz nawet 15% w cenie materiału 

Pomoc

Potrzebujesz porady lub pomocy w doborze produktów? 

Jesteśmy do twojej dyspozycji pod numerami telefonów:  w godzinach 11-19 lub 11-14 w soboty.

Salon Puławska: 

663 748 189

Salon Wał Miedzeszyński 

22 270 21 81

Możesz też skontaktować się z nami mailowo: 

[email protected]


Odwiedź nasze salony stacjonarne: 
WallDecor Mokotów

tapety / tkaniny / dywany / poduszki dekoracyjne / sztukateria wewnętrzna / sztukateria elewacyjna / farby i tynki dekoracyjne Novacolor / mieszalnia farb Benjamin Moore / mieszalnia farb Teknos

Puławska 176/178, 02-670 Warszawa

Trasa dojazdu 

WallDecor Gocław 

tapety / sztukateria wewnętrzna / sztukateria elewacyjna / farby i tynki dekoracyjne Novacolor / kolory Benjamin Moore (salon nie posiada mieszalnika, odbiór w następnym dniu roboczym) / mieszalnia farb Teknos

Wał Miedzeszyński 604a, 03-994 Warszawa

Trasa dojazdu

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się