Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Sztukateria wewnętrzna
Tapety ścienne
Fototapety i murale
Farby ścienne
Efekty dekoracyjne
Architekci
Filtry (16734 produkty)

Marka

Cena

Pomiędzy 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Miara

Pomieszczenie

Eijffinger

Tapety Eijffinger – ekskluzywne piękno 

Historia marki Eijffinger rozpoczyna się w Hadze w Holandii w roku 1875. To firma, która może pochwalić się bogatą oraz długą tradycją. Początkowo zajmowała się sprzedażą tapet o ozdób ściennych, jednak szybko dostrzegła lukę na rynku, którą postanowiła wypełnić na nowo zdefiniowanym przez siebie pięknem. Już pierwsze tapety Eijffinger były czymś zupełnie nowym na ówczesnego społeczeństwa. Producent nie powielał już znanych wszystkim form i rozwiązań, proponował nowe wzory i odważnie łączył kolory. Jego produkty były postrzegane jako ekskluzywne oraz stały się symbolem nowej sztuki. 

Tapeta Eijffinger jest przejawem wszystkiego, co nowe. To one wytyczają trendy i kierunki, w których podążają następnie inni. Producent jest świadomy tego, że żyjemy w czasach nieustannych zmian i trzeba nadążyć za zmieniającymi się preferencjami i oczekiwaniami klienta. W przeciwnym razie ktoś to zrobi za niego. Celem firmy nie jest tylko dostarczanie produktów wysokiej jakości, ale zwiększenie świadomości współczesnego społeczeństwo, że ogromne znaczenie dla ich samopoczucia ma to, w jakim środowisku żyją. Jeżeli jest piękne, również oni osiągają wewnętrzną harmonię.

Luksusowa tapeta Eijffinger

Tapety Eijffinger są wyraziste, z mocnymi akcentami kolorystycznymi, niepowtarzalnymi wzorami i charakterystycznym dla firmy ekskluzywnym pierwiastkiem. W ofercie mieszają się paski poziome z pionowymi, geometryczne kształty z ornamentowym zdobieniem, roślinne motywy z delikatnymi printami, świeży powiew jasnych barw z mocnym uderzeniem intensywnych odcieni. Wszystko tutaj jest inne, nowe i niepowtarzalne. Eijffinger tapety to szeroki wybór propozycji do pokrycia ścian, które całkowicie odmienią Twoje wnętrze lub pomogą Ci zrealizować najbardziej wymagające projekty. Do wnętrz nowoczesnych polecamy kolekcje Black Light i Chic, do wnętrz prowansalskich Masterpiece, unikalnymi wzorami zachwyci Cię Planish i Script, a tapety Venue idealnie pasować będą do wystroju glamour. 

Menu

Załóż darmowe konto aby używać listy życzeń.

Zaloguj się

Załóż darmowe konto aby móc zapisywać ulubione wzory.

Zaloguj się